2012 m. kovo 4 d., sekmadienis

Kortų knygelė "Myliu tave..." / Mini Book "Love ♥ You..."Knygutė skirta vyrui Valentino dienos proga. Šią idėją radau kažkuriame tinklaraštyje, tik dabar jau nebepamenu, kuriame. Nors internete begalė idėjų, kaip panaudoti paprastą kortų kaladę ir paversti ją miela knygute. Ir nebūtinai ši knygelė turi būti apie meilę :) Galima ir geriausiai draugei padaryt mini knygutę su bendrų atostogų nuotraukom, ar ne? ;)


Naudotų priemonių sąrašas:

Trumpai apie darbo eigą:

Kiekvieną kortą sąžiningai patryniau švitriniu popieriumi ir jos kraštus pasendinau tinkančios spalvos rašalo kempinėle. Išmušiau skyles "Crop-A-Dile Big Bite" aparatu.  Tekstą atsispausdinau ant vieno lapo ir sukarpiau žodžius juostelėmis. Ant kiekvienos kortos dvipuse lipnia juostele suklijavau žodžius. Viršelį pagaminau iš dviejų kortų. Pirmiausiai paėmiau vieną kortą ir į ją įsegiau širdelę bei priklijavau pavadinimą. Tada iš kitos pusės priklijavau dar vieną kortą, kad nesimatytų vinuko kojelių. Visą knygelę susegiau metaliniais žiedais. 

Šią dovanėlę pagamint tikrai labai nesudėtinga - užtrukau vieną vakarą.

Gražaus sekmadienio vakaro ;)

8 komentarai:

 1. originali dovana, patiko mintis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. super kaip patiko man si ideja ir tavasis igyvendinimas!!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dar neskaicius paziurejau i kortas ... galvoju ... tokios senos, daug su jomis zaista ... o pasirodo tu jas ten taip pasendinai ...
  Geras. Puiki ideja ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ogo!!! Kaip įdomu! Ir tu jas visas užpildei užrašais kažkokiais???

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Niu taip... daug meilės priežasčių teko sugalvoti :) Kiekvienam lapelyje po vieną :)

   Panaikinti